Kadetkinje STK Zagreba

Kadetkinje STK Zagreba

Uz redovne treninge, naše kadetkinje nastupaju na nacionalnim i međunarodnim turnirima.

Najbolje rezultate postigle su slijedeće igračice:

Zrinka Rebić

Zrinka Rebić (27.08.2006.) 5. kadetkinja u Hrvatskoj. Počela je trenirati u STK Stenjevec Jeger s 8 godina. Kao najmlađa kadetkinja bila je uvijek u samom vrhu na rang listi Hrvatske uz osvojene mnogobrojne medalje na većim nacionalnim turnirima. Kao mlađa kadetkinja osvajačica je srebrne i brončane pojedinačne medalje na prvenstvima Hrvatske, zlata i bronce u konkurenciji parova, zlata i srebra u ekipnoj konkurenciji te srebra u mješovitim parovima. Dodajmo uz to da je i u starijem kadetskom uzrastu bila ekipna viceprvakinja Hrvatske te osvojila brončanu ekipnu medalju na međunarodnom turniru "ZAGIPING". S obzirom na svoju upornost i trud, vjerujemo u još bolje Zrinkine rezultate u nadolazećoj sezoni kao i borbu za nastup na kadetskom prvenstvu Europe.

Tamara Nekić

Tamara Nakić (08.03.2006.) 11. kadetkinja u Hrvatskoj. Počela je trenirati u GSTK Zagreb s 8 godina. U konkurenciji najmlađih kadetkinja bila je u samome vrhu baš kao i njezina suigračica Zrinka. Kao mlađa kadetkinja osvojila je ekipno prvenstvo Hrvatske (u ekipi s Zrinkom) i broncu i igri parova (u paru s Zrinkom). Uz to, osvojila je još mnogobrojne medalje na ostalim nacionalnim turnirima, a vrijedi istaknuti i brončanu medalju u ekipnoj konkurenciji na jednom od najmasovnijih europskih turnira poznatijem kao "ZAGIPING" (također u ekipi s Zrinkom). Želimo Tamari još mnogo takvih uspjeha u nadolazećoj sezoni

Ivona Petreković

Ivona Petreković (18.01.2005.) 14. kadetkinja u Hrvatskoj. Počela je nešto kasnije trenirati stolni tenisu u Stolnoteniskom klubu Merix. Kao mlađa kadetkinja osvojila je nekoliko medalja na različitim nacionalnim turnirima među kojima je najvrijednija brončana medalja s ekipnog prvenstva Hrvatske za kadetkinje u dresu zagrebačke Mladosti. Ivona zadnjih nekoliko mjeseci postiže vidljiv napredak na treninzima i vjerujemo da može prikazati na natjecanjima sve što postiže na treninzima

NAŠI SPONZORI

STK Zagreb

Stolnoteniski klub Zagreb funkcionira kao udruga građana sa ciljem povezivanja dječje i odrasle populacije kroz sportske, zdravstvene i odgojne aktivnosti.